TERZİ NİHAL TUME

Modern ve Şık Kıyafetler

Kişiye özel tasarım ve terzilik; Gelinlik, Abiye, Bindallı, Hot Couture, Kadın Elbiseleri, Damatlık, Smokin, Pantolon, Gömlek, Çocuk Kıyafetleri ve aklınıza gelebilecek onlarca çeşit kıyafet tasarımı ve imalatı ile hizmetinizdeyiz.

Gelinlik Dikimi

Gelinliğin klasik, geleneksel ve modern çizgisini tasarımlarına kusursuz bir şekilde yansıtarak, orijinal kumaş, taş ve dantel seçenekleri ile rüyalarınızı süsleyen gelinlikleri dikiyoruz.

Abiye Dikimi

Sadece düğün ya da partilere özel olmayan abiye elbiseleri isterseniz bir davette, isterseniz ise baloda giyin. Size özel abiye elbiseleriniz için en iyi terzi hizmetini sağlıyoruz.

Bindallı Dikimi

Yeni hayatınızın ilk gününde içinde harika hissedeceğiniz en zarif ve en güzel bindallı modelleri, kişiye özel dokunuşları ile en özel gününüzde kusursuz görünmeniz için bindallı dikiyoruz.

Elbise Dikimi

Siparişe göre kadın giysileri dikiyoruz. Müşterilerimizi model ve malzeme seçimi konusunda yönlendirerek, provalı giysi dikimi yapıyor, moda ve güncel akımları takip ediyoruz.

Ferace Dikimi

Ferace, geniş kolları ve bol bedeni ile kullanımı rahat olan vücut hatlarını belli etmeyen kadın dış giysisine denir. Tam da zevkinize hitap eden feraceleri size özel çok uygun fiyatlara dikiyoruz.

Mont Dikimi

Yeni hayatınızın ilk gününde içinde harika hissedeceğiniz en zarif ve en güzel bindallı modelleri, kişiye özel dokunuşları ile en özel gününüzde kusursuz görünmeniz için bindallı dikiyoruz.

Kaban Dikimi

Bayan kabanların dikiminde sizlerin beğenisi bizim için çok önemlidir. Hem görünüş olarak hem tarz olarak hemde soğuk havalarda sizleri sıcak tutma adına en kaliteli kaban dikimini yapıyoruz.

Manto Dikimi

Her zevke ve tarza uygun manto modelleri, Nihal Tumen tarafından özenle dikilmektedir. Her zaman, herkesin dolabında en az bir tane bulunan kaban ve manto modelleri, soğuk kış mevsiminin yegâne parçasıdır.

Çerkes Kıyafeti

Çerkes milli kıyafetleri Çerkes kültürünü tamamlayan en önemli öğelerinden biridir. Beden ölçülerinize en uygun Çerkes kıyafetlerini Özel Dikim Terziniz Nihal Tume’ye diktirebilirsiniz.

× WhatsApp