TERZİ NİHAL TUME

Modern ve Şık Erkek Kıyafetleri

Kişiye özel tasarım ve terzilik;  Damatlık, Smokin, Pantolon, Gömlek, Palto, Mont Kıyafetleri ve aklınıza gelebilecek onlarca çeşit kıyafet tasarımı ve imalatı ile hizmetinizdeyiz.

Damatlık Dikimi

Gelinliğin klasik, geleneksel ve modern çizgisini tasarımlarına kusursuz bir şekilde yansıtarak, orijinal kumaş ve renk seçenekleri ile muhteşem damatlık dikiyoruz.

Smokin Dikimi

Sadece düğün ya da partilere özel olmayan smokin elbiseleri isterseniz bir davette, isterseniz ise baloda giyin. Size özel smokin elbiseleriniz için en iyi terzi hizmetini sağlıyoruz.

Takım Elbise Dikimi

Her erkeğin gardrobunda olması gereken kıyafetlerin başında takım elbise gelir. İyi bir takım elbise ile hem özgüveniniz artacak hem de çevrenizde daha farklı görüneceksiniz.

Ceket Dikimi

İstediğiniz kumaş türünde tam da zevkinize göre ceket dikimi yapıyoruz. Beğendiğiniz bir ceket modeliniz varsa hemen bize gelin size en güzelini dikelim. Her bütçeye uygun ceket dikimi ile hizmetinizdeyiz.

Yelek Dikimi

Erkek giyiminde ‘Yelek’ takım elbiseyi tamamlayan bir giysi olmakla beraber tek başına pantolon ve spor giysilerin üzerine rahatça giyilebilmektedir.cSize özel yelek dikiyoruz.

Gömlek Dikimi

Erkek gömleklerinde son yılların en trend gömlek modellerini tam da zevkinize göre dikiyoruz. Her bütçeye uygun en kaliteli kumaşlardan gömlek dikimi için hemen bizi arayın.

Pantolon Dikimi

Kumaş Pantolon, Keten pantolon ya da kot pantolon ihtiyaçlarınızda hem bedeninize hem de zevkinize göre son trend pantollonları bütçenize uygun bir şekilde dikimini yapıyoruz.

Palto - Kaban Dikimi

Kış günlerinin vaz geçilmezi palto- kaban hem sizi sıcak tutar hem de görünüşünüze ayrıcalık kazandırır. Her bütçeye uygun kaban ve palto dikimi ile hizmetinizdeyiz.

Çerkes Kıyafeti

Çerkes milli kıyafetleri Çerkes kültürünü tamamlayan en önemli öğelerinden biridir. Beden ölçülerinize en uygun Çerkes kıyafetlerini Özel Dikim Terziniz Nihal Tume’ye diktirebilirsiniz.

× WhatsApp