Akkışla  Özel Dikim Terzi +90544 588 19 76
Akkışla Özel Dikim Terzi +90544 588 19 76

Akkışla  Özel Dikim Terzi,  Kayseri Terzi Tadilat, Kayseri en iyi terzi, Kayseri abiye terzisi, Kayseri Terzi is ilanları, Kayseri Bayan Terzi, Kayseri pantolon dikim, Kayseri Dikim Evi deyince aklınıza ilk gelecek kişi Nihal Tume’dir

Kişiye özel tasarım ve terzilik; Gelinlik, Abiye, Bindallı, Hot Couture, Kadın Elbiseleri, Damatlık, Smokin, Pantolon, Gömlek, Çocuk Kıyafetleri ve aklınıza gelebilecek onlarca çeşit kıyafet tasarımı ve imalatı ile hizmetinizdeyiz.

Yirmi yılı aşkın süredir profesyonel olarak terzilik yaparak kendimize özgü kıyafet tasarımlarımızla hem zevkinize hem de bütçenize en uygun kadın, erkek ve çocuk kıyafetlerini dikiyoruz.

Siparişiniz için Bize WhatsApp’tan ulaşın, istediğiniz modelde kıyafetlerinizi dikerek en kısa sürede sizlere teslim ediyoruz.

Kişiye özel kıyafet tasarımlarımızla tam da zevkinize göre kıyafetler dikiyoruz. Sipariş için bizi arayın.

20 Yıllık tecrübeyle giyim-tekstil ürünleri seköründe kaliteli ve hızlı terzilik ilkesiyle müşterilerimize en uygun hizmeti sunmaya devam etmekteyiz. Terzi Nihal Tume..

Terziye gidecek kadar zamnınız mı yok? O zaman hemen bizi arayın en kısa sürede mekanınıza gelerek ölçülerinizi alıyoruz. Hayalinizdeki kıyafeti size özel dikiyoruz. Siz hayal edin biz en kalitesini dikelim. Kaliteden ödün vermeden özel tasarımları sizler ile buluşturuyoruz.

Başta Kayseri olmak üzere Türkiye’nin her yerine hatta Avrupa’da yaşayan pek çok vatandaşımıza kıyafet dikimi konusunda hizmet verdik. Müşterilerimizin diktiğimiz kıyafetleri beğenmesi işimize olan aşkımızı daha da artırarak en iyi hizmeti vermek için daha çok çalışmamıza vesile olmuştur. Bizi tercih eden tüm müşterilerimize şükranlarımızı sunuyoruz. Sizler için en kaliteli kıyafetleri sunmaya devam edeceğiz. Kıyafetlerinizi mutlu günlerde giyinmeniz dileğiyle…

× WhatsApp